YoGO power joga pre začiatočníkov

YoGO power joga pre začiatočníkov

Ak si sa rozhodol začať s jogou, si na správnom mieste. YoGO power joga pre začiatočníkov je v pomalšom tempe a na lekciách ťa naučíme, ako správne a bezpečne cvičiť všetky pozície.

Ak už máš skúsenosti s jogou, ale vyhovuje ti pomalšie tempo a precíznejšie prevedenie pozícií, tak YoGO power joga pre začiatočníkov je pre teba ako stvorená.

Čo môžem od tejto lekcie čakať?

Za jednu hodinu sa stihneme zrelaxovať, rozhýbať naše telo, naštartovať spaľovanie tukov, spevniť svaly, uvoľníme spazmy a na záver si vychutnáme ten skvelý pocit po cvičení. Zároveň si uľavíme od bolesti krku, chrbta a krížov, zbavíme sa stresu a získame nový zdroj energie.

Čo si mám na lekciu priniesť?

Všetko pre príjemné cvičenie máme pre Teba k dispozícii v našom štúdiu – podložky, deky aj vodu. Takže stačí ak si vezmeš iba pohodlné oblečenie, prípadne uterák do sprchy. Nie je potrebná ani špeciálna obuv, pretože cvičíme naboso alebo v ponožkách.

Existujú nejaké vekové obmedzenia?

Lekcie power jogy sú zostavené pre dospelú populáciu. Detské telo sa pri cvičení správa inak ako dospelé (má iný svalový tonus, iný rozsah pohyblivosti atď.), preto by nebolo vhodné s deťmi navštevovať lekcie power jogy.

Inštruktorky: