O nás

YoGo City pokračuje…

Štúdio YoGO City, v Starom meste na Gajovej sa pridalo do siete jogových štúdií YoGO ako posledné, a to v septembri v roku 2018. Ak ste k nám chodili na lekcie YoGO power jogy, tak od minulého roka ste naše štúdio poznali už ako YoGO City. Preto som rada, že vám môžem predstaviť „staro-nové“ štúdio YOGO CITY.

Naozaj sa veľmi teším, že preberám jedno zo siete jogových štúdií YoGO. Moje meno je Kristína a budem veľmi rada, keď sa budeme stretávať u nás v štúdiu na lekciách skvelej YoGO power jogy.

Rozvrh lekcií v YOGO CITY

Tvoje power joga štúdio v Bratislave

Kde bolo, tam bolo, kúsok od nábrežia Dunaja, v spleti malých uličiek Starého Mesta uzrelo v jedno horúce leto roku 2018 svetlo sveta jogové štúdio YoGO City. Stalo sa súčasťou siete štúdií YoGO roztrúsených po rôznych kútoch. A v štúdiách bolo ako v rozprávke. Ľudia sa stretávali, cvičili, smiali sa a tešili z toho, že po každej jednej lekcii jogy boli spokojnejší so svojím telom aj životom. Nič však netrvá večne a YoGOvá krajina sa zrazu ocitla v ohrození 19-hlavého draka menom COVID. Všetci bojovali ako o život, s nariadeniami, opatreniami, bankami, úradmi a tlačivami. A aj keď sa nám nepodarilo zachrániť „celú krajinu“, vďaka obrovskej podpore našich klientov a túžbe pokračovať, sa štúdiu podarilo vdýchnuť nový život…

…a rozprávka YoGO City pokračuje…

Vítam ťa v staro-novom YOGO CITY na Gajovej 4. Moje meno je Kristína a v YoGU som v marci “oslávila” 3 roky ako inštruktorka. Tu som absolvovala aj moje školenie, ktoré som si spravila v lete 2016. Možno ma poznáš z ranných lekcií alebo sme sa občas stretávali v našom štúdiu. Naozaj sa veľmi teším, že preberám jedno zo siete jogových štúdií YoGO, pretože spôsob cvičenia jogy, ktorý počas desiatich rokov vytvorili zakladatelia Dušan a Vera mi dáva veľký zmysel a na základe mojich osobných skúseností aj skúseností našich klientov viem, že funguje skvele.

Budem veľmi rada, keď sa opäť budeme stretávať na lekciách YoGO power jogy. Ak si u nás ešte nebol/a, teraz je ten správny čas nájsť si pre seba hodinku a verím, že to bude láska na prvé vyskúšanie, tak ako to bolo pred veľa rokmi u mňa.

PRIDAJ SA K NÁM, YOGO SI AJ TY.

YOGO CITY v Beauty&Woman

Rozhovor s našou Kristínou

Naše inštruktorky

Inštruktorky v YOGO CITY čakajú práve na teba

Naše štúdio

YOGO CITY – Gajova 4, Bratislava
Otvoriť galériu