Časté otázky

Prinášame ti odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sa týkajú štúdia YOGO CITY a našich lekcií power jogy.

Kde nájdem YOGO CITY štúdio?

Nájdeš nás v Starom Meste na Gajovej 4, len 5 minút pešo od OC EUROVEA. Viac informácií na stránke Kontakt.

Dá sa v blízkosti štúdia parkovať?

V Starom Meste sa dá parkovať v parkovacích zónach, za poplatok. Alebo môžeš zaparkovať v Eurovei (možnosť parkovať 3 hodiny zadarmo), ktorá je vzdialená asi 5 minút pešo od nášho štúdia.

Čo si mám priniesť na hodinu?

Všetko pre príjemné cvičenie máme pre teba  k dispozícii v našom štúdiu – podložky, deky aj vodu. Takže stačí ak si vezmeš iba pohodlné oblečenie, prípadne uterák do sprchy. Nie je potrebná ani špeciálna obuv, pretože cvičíme naboso alebo v ponožkách.

Je možné prísť na lekciu bez rezervácie?

Odporúčame ti zarezervovať si miesto. Môže sa totiž stať, že ak prídeš bez rezervácie, nebude už na lekcii voľné miesto. Pokiaľ budeš mať rezervované miesto, nestane sa, že by si sa na lekciu už nedostal/a.

Ako si mám rezervovať miesto na lekcii?

Jednoducho v rozvrhu si nájdeš lekciu, ktorá ti bude vyhovovať, zadáš svoje kontaktné údaje a potvrdíš prihlásenie.

Ak nemôžem prísť na lekciu, ako si mám zrušiť rezerváciu?

Choď na náš rozvrh, nájdi si lekciu, na ktorú si bol prihlásený/á a uvidíš tam link na odhlásenie sa z lekcie. Alebo máš možnosť odhlásiť sa priamo z e-mailu, ktorý si od nás dostal/a, keď si sa na lekciu prihlásil/a.

Koľko pred lekciou sa musím odhlásiť, aby mi neprepadla?

Aby ti lekcia neprepadla, tak je potrebné sa z nej odhlásiť najneskôr 5 hodín pred začiatkom lekcie. Je to aj preto, aby niekto iný mal/a možnosť prísť namiesto teba.

Kedy je najlepšie prísť pred lekciou?

Odporúčame prísť najneskôr 5 minút pred začiatkom lekcie, aby si sa stihol/a v kľude prezliecť a pripraviť sa na lekciu.

Čo mám robiť, ak nestíham prísť načas?

Vždy sa snažíme počkať 2-3 minútky, kým začneme lekciu. Naše inštruktorky však nemôžu začať oveľa neskôr, nakoľko by sa tým posunul aj koniec lekcie, čo niektorým klientom môže prekážať. Po začatí lekcie ťa už na ňu nepustíme. Nie je to kvôli nám, ale je to najmä kvôli tebe a ostatným, ktorí sú už v štúdiu. Ak by si vynechal úvodnú relaxáciu, lekciu by si neužil/a, ako treba. A taktiež svojím neskorším príchodom môžeš rušiť klientov, ktorí už relaxujú.

Potrebujem odísť skôr z lekcie. Môžem odísť počas záverečnej relaxácie?

Chápeme, že niekedy nám povinnosti nedovolia zostať až do konca lekcie. Boli by sme však radi, keby si mohol/a zostať a užiť si celú záverečnú relaxáciu, nakoľko je to tiež veľmi dôležitá časť lekcie. Ak sa vynechá alebo preruší, neužiješ si ten skvelý pocit po cvičení naplno. Ak však vopred vieš, že budeš musieť odísť skôr, informuj o tom svoju inštruktorku ešte pred začiatkom lekcie.

Môžem pred lekciou jesť?

Pred cvičením sa odporúča 2 až 3 hodiny nejesť. Ak však máš lekciu ráno a máš nízku hladinu cukru, daj si kúsok ľahko stráviteľného jedla, napríklad banán. Ak máš lekciu počas dňa, odporúča sa nejesť pred lekciou 2 – 3 hodiny.

Môžem cvičením power jogy schudnúť?

Power joga je dynamické cvičenie a jeho cvičením môžeš schudnúť a vyformovať postavu.

Ako často mám cvičiť?

Ak chceš vidieť výsledky alebo dosiahnuť to, prečo si s cvičením jogy začal/a, odporúčame cvičiť minimálne dvakrát do týždňa. Ak si počas týždňa nájdeš 3 hodinky, spravíš dobre nielen pre svoje telo, ale aj pre svoju myseľ…;-)

Môžem cvičiť power jogu, ak som tehotná?

V prvom rade ti gratulujeme a prajeme, aby všetko dobre dopadlo…:-) Power joga je dynamickejšia forma jogy, ale lekcie pre začiatočníkov sa dajú bez problémov prispôsobiť pre tehotné. Ak ti samozrejme cvičenie odporučí aj tvoj lekár. Napíš nám e-mail na joga@yogocity.sk a my sa ti ozveme a poradíme, ako cvičiť.

Nezabudni informovať svoju inštruktorku o tom, že si tehotná. Počas lekcie ti tak bude vedieť povedať, čo je pre teba dobré a čo radšej vynechať.