Rozvrh

Rozvrh lekcií v YOGO CITY

Cvičíme v našom štúdiu, ale stále aj online cez Zoom. Tak neváhaj a rezervuj si miesto. Tešíme sa na teba. 😊

Ak vieš, že nakoniec nemôžeš prísť na lekciu, aj keď je to len hodina pred lekciou, prosím odhlás sa. Odhlásiť sa môžeš úplne jednoducho priamo v rozvrhu, kliknutím na tlačidlo „Odhlásiť“, na lekcii, na ktorú máš rezerváciu. Ak sa neodhlásiš z lekcie,  prepadne ti vstup z permanentky alebo, ak nemáš permanentku alebo si chcel/a využiť MultiSport kartu, či kartu UpBalansea, budeš musieť uhradiť sumu 10 eur, za jednorazový vstup.

Ak je na lekcii uvedené „len náhradníci“, znamená to, že lekcia je už obsadená. Ale môžeš sa prihlásiť na lekciu ako náhradník a keď sa niekto odhlási, príde ti email, že sa uvoľnilo miesto. Tak sa potom poponáhľaj a rezervuj si ho (môže byť viac náhradníkov a kto si prvý rezervuje miesto, môže prísť na lekciu :-))

Na vstupy na lekcie v štúdiu môžeš využiť svoju permanentku, alebo si môžeš zakúpiť jednorazový vstup a akceptujeme aj MultiSport kartu a kartu UpBalansea (pri využití MultiSport karty nie je žiadny doplatok a pri využití karty UpBalansea je doplatok 2 eur. Obe karty môžeš využiť na 60 min alebo 75 min lekcie, v našom štúdiu YOGO CITY).

Ak sa ti neujde miesto alebo ti vyhovuje cvičenie z pohodlia tvojho domova, stále ti ponúkame aj online Zoom lekcie.

Vyber si či chceš prísť do štúdia, alebo zostaneš cvičiť doma a pripojíš sa k nám cez Zoom. Rezervuj si miesto na lekcii, či už v štúdiu alebo online cez Zoom. 😊

Rozvrh ZOOM lekcií YoGO power jogy

Poznámka: Môžeš si vybrať, či si kúpiš len 1 lekciu alebo si vyberieš niektorú z našich permanentiek. Platba je možná len v hotovosti v štúdiu alebo prevodom na účet. Kompletné informácie vrátane platobných údajov nájdeš na stránke Cenník.

A tak ako aj pred pandémiou koronavírusu, aj teraz by sme ťa chceli poprosiť, ak sa necítiš dobre, máš nádchu alebo máš nejaké bolesti, s ohľadom na seba a svoje zdravie, ale s ohľadom aj na zdravie ostatných, prosím vynechaj lekciu, odhlás sa a príď si zacvičiť keď budeš fit. 🙂

Podmienky rezervácie a storna

Naše inštruktorky

Inštruktorky v YOGO CITY čakajú práve na teba