Rozvrh

Rozvrh lekcií v YOGO CITY

Cvičíme v našom štúdiu, ale stále aj online cez Zoom. Tak neváhaj a rezervuj si miesto. Tešíme sa na teba. 😊

Ak vieš, že nakoniec nemôžeš prísť na lekciu, aj keď je to len hodina pred lekciou, prosím odhlás sa, aby si umožnil niekomu inému prísť si zacvičiť. Odhlásiť sa môžeš úplne jednoducho priamo v rozvrhu, kliknutím na tlačidlo „Odhlásiť“, na lekcii, na ktorú máš rezerváciu. Ak sa neodhlásiš z lekcie a teda nebude mať možnosť prihlásiť sa klient, ktorý je ako náhradník, prepadne ti vstup z permanentky alebo budeš musieť uhradiť sumu 10 eur, za jednorazový vstup, aj v prípade ak si chcel/a využiť MultiSport kartu alebo kartu UpBalansea.

Ak je na lekcii uvedené „len náhradníci“, znamená to, že lekcia je už obsadená. Ale môžeš sa prihlásiť na lekciu ako náhradník a keď sa niekto odhlási, príde ti email, že sa uvoľnilo miesto. Tak sa potom poponáhľaj a rezervuj si ho (môže byť viac náhradníkov a kto si prvý rezervuje miesto, môže prísť na lekciu :-))

Na vstupy na lekcie v štúdiu môžeš využiť svoju permanentku, alebo si môžeš zakúpiť jednorazový vstup a akceptujeme aj MultiSport kartu a kartu UpBalansea (pri využití MultiSport karty nie je žiadny doplatok a pri využití karty UpBalansea je doplatok 2 eur. Obe karty môžeš využiť na 60 min alebo 75 min lekcie, v našom štúdiu YOGO CITY).

Ak sa ti neujde miesto alebo ti vyhovuje cvičenie z pohodlia tvojho domova, stále ti ponúkame aj online Zoom lekcie.

Vyber si či chceš prísť do štúdia, alebo zostaneš cvičiť doma a pripojíš sa k nám cez Zoom. Rezervuj si miesto na lekcii, či už v štúdiu alebo online cez Zoom. 😊

Rozvrh ZOOM lekcií YoGO power jogy

Poznámka: Môžeš si vybrať, či si kúpiš len 1 lekciu alebo si vyberieš niektorú z našich permanentiek. Platba je možná len v hotovosti v štúdiu alebo prevodom na účet. Kompletné informácie vrátane platobných údajov nájdeš na stránke Cenník.

A tak ako aj pred pandémiou koronavírusu, aj teraz by sme ťa chceli poprosiť, ak sa necítiš dobre, máš nádchu alebo máš nejaké bolesti, s ohľadom na seba a svoje zdravie, ale s ohľadom aj na zdravie ostatných, prosím vynechaj lekciu, odhlás sa a príď si zacvičiť keď budeš fit. 🙂

Podmienky rezervácie a storna

Naše inštruktorky

Inštruktorky v YOGO CITY čakajú práve na teba