YOGO CITY Online

YOGO CITY Online

Tešíme sa opäť na teba v našom štúdiu. Kapacita je však obmedzená na 5 klientov a tak ak sa ti neujde miesto alebo ti vyhovuje cvičenie z pohodlia tvojho domova,  ponúkame ti naše online lekcie. Môžeš si zacvičiť kedykoľvek, kedy si nájdeš hodinku času pre seba.

Pripravili sme online lekcie, ktoré budú prístupné na Facebook uzatvorených skupinách. Vytvorili sme 2 skupiny – pre začiatočníkov a pre pokročilých. Môžeš si vybrať úroveň, ktorá ti bude vyhovovať.

Samozrejme, ake nemáš Facebook účet, to nie je prekážka. Lekcie Ti budeme posielať samostatne. Dostaneš od nás link na danú lekciu. Taktiež si môžeš vybrať úroveň lekcie – pre začiatočníkov alebo pre pokročilých.

Lekcie budeme priebežne pridávať. Každý týždeň budeš mať novú lekciu v skupine alebo ti pošleme mailom link na lekciu. Lekcia bude dostupná 2 týždne, potom ju “stiahneme”. Stále však budeš mať k dispozícii 2 lekcie, na ktoré si môžeš zacvičiť kedykoľvek ti to bude vyhovovať. Budeme sa všetky inštruktorky striedať a tak si tam nájdeš „tú svoju inštruktorku“.

Ak máš záujem cvičiť s nami online a zároveň nás aj podporiť, aby sme prekonali túto „skúšku“, napíš nám prosím e-mail. Po pripísaní platby na náš účet ťa pridáme do Facebook skupiny, ktorú si vyberieš alebo ti pošleme prvý link s našou lekciou.

Môžeš si vybrať mesačné členstvo, kde budeš mať každý týždeň pridanú novú lekciu alebo, ak by si chcel/a lekcie od konkrétnej inštruktorky, vieme ti poslať link na jednotlivé videá.

Mesačné členstvo ťa bude stáť 20 €. Ak by si mal/a záujem iba o jednu lekciu, tá ťa bude stáť 6 €.

Platobné údaje:

  • IBAN: SK55 8360 5207 0042 0581 3257
  • Banka: mBank, S.A., pobočka zahraničnej banky
  • Správa pre príjemcu: tvoje meno a e-mail

 

A pripravili sme online lekcie aj pre detičky. Pre viac informácií nám napíš email na: joga@yogocity.sk.

 

Veríme, že si s nami dobre zacvičíš aj takto “na diaľku”. 🙂

Pridaj sa k nám, YOGO SI AJ TY.

Inštruktorky: