YOGO CITY online

YOGO CITY online

Ponúkame ti cvičenie z pohodlia tvojho domova. Naše online lekcie si môžeš zacvičiť kedykoľvek si nájdeš čas pre seba. Môžeš si vybrať LEKCIE, KTORÉ TRVAJÚ HODINKU ALEBO LEN POLHODINKU. Môžeš si vybrať LEKCIE PRE ZAČIATOČNÍKOV ALEBO PRE POKROČILÝCH.

Polhodinové lekcie sú naša novoročná novinka. 🙂 A aby si mal/a predstavu ako je taká lekcia od nás vyskladaná, dali sme ti tu aj 2 ukážky. Jedna lekcia je pre začiatočníkov a jedna pre pokročilých. Kľudne si s nami zacvič a ak sa ti to páčilo, pridaj sa k nášmu YOGO CITY online.

Naše online lekcie, sú prístupné na Facebook uzatvorených skupinách. Vytvorili sme 2 skupiny – pre začiatočníkov a pre pokročilých s hodinovými lekciami a 2 skupiny – pre začiatočníkov a pre pokročilých s polhodinovými lekciami. Môžeš si vybrať dĺžku a úroveň lekcie, ktorá ti bude vyhovovať.

Samozrejme, ak nemáš Facebook účet, to nie je prekážka. Lekcie Ti budeme posielať samostatne. Dostaneš od nás link na danú lekciu. Taktiež si môžeš vybrať úroveň lekcie – pre začiatočníkov alebo pre pokročilých.

Ak budeš s nami cvičiť hodinové lekcie, tak každý pondelok budeš mať novú lekciu v skupine alebo ti pošleme mailom link na lekciu. Lekcia bude dostupná 2 týždne, potom ju “stiahneme”. Stále však budeš mať k dispozícii 2 lekcie, na ktoré si môžeš zacvičiť kedykoľvek ti to bude vyhovovať.

Ak budeš s nami cvičiť polhodinové lekcie, tak každý pondelok budeš mať 2 nové lekcie v skupine a počas 1 týždňa si ich môžeš zacvičiť kedykoľvek ti to bude vyhovovať a koľkokrát budeš chcieť.

Ak máš záujem cvičiť s nami online a zároveň nás aj podporiť, aby sme prekonali túto „skúšku“, napíš nám prosím e-mail. Môžeš si vybrať mesačné členstvo alebo len pár lekcií. 🙂

Mesačné členstvo ťa bude stáť 20 € (ak si vyberieš hodinové lekcie) a 25 € (ak si vyberieš polhodinové lekcie). Tých polhodinových lekcií budeš mať viac počas toho mesiaca. 😊 Ak by si mal/a záujem iba o jednu hodinovú lekciu, tá ťa bude stáť 6 € a polhodinová 4 € .

Po pripísaní platby na náš účet ťa pridáme do Facebook skupiny, ktorú si vyberieš alebo ti pošleme prvý link s našou lekciou.

Platobné údaje:

  • IBAN: SK55 8360 5207 0042 0581 3257
  • Banka: mBank, S.A., pobočka zahraničnej banky
  • Správa pre príjemcu: tvoje meno a e-mail
Ukážky online lekcií, ktoré majú len okolo polhodinky

Lekcia power jogy pre začiatočníkov

Dynamická power joga pre pokročilých

A pripravili sme online lekcie aj pre detičky. Pre viac informácií nám napíš email na: joga@yogocity.sk.

 

Veríme, že si s nami dobre zacvičíš aj takto “na diaľku”. 🙂

Pridaj sa k nám, YOGO SI AJ TY.

Inštruktorky: