JIN JANG joga – 90 min lekcia

JIN JANG joga – 90 min lekcia

Ak si chceš užiť lekciu jogy dlhšiu ako 60 minút, skombinovať dynamické cvičenie so statickými pozíciami v stoji a užiť si aj pozície na zemi, v ktorých zotrváme aspoň 2 minúty, táto lekcie je práve pre teba.

Lekcia je vhodná pre klientov, ktorí majú už aspoň nejaké skúsenosti s jogou. Ak s jogou len začínaš, odporúčame ti lekcie YoGO power joga pre začiatočníkov alebo YoGO hatha joga.

Čo môžem od tejto lekcie čakať?

Čaká ťa 90 minút jogy, kombinácia JIN a JANG. Čo to znamená? 🙂

Počas tejto lekcie si užiješ časť našej klasickej YoGO power jogy, teda na úvod sa zrelaxujeme, rozhýbeme telo, zapojíme aj pozdravy slnku a nevynecháme ani dynamickú časť. Potom spomalíme v statických pozíciách v stoji a ku koncu lekcie zapojíme aj pozície z JIN jogy. Pozície na zemi, v ktorých zotrváme aspoň 2 minúty, čím dôjde k stimulácii väzov, šliach a kĺbov. Na záver ťa samozrejme čaká záverečná relaxácia.

Čo si mám na lekciu priniesť?

Všetko pre príjemné cvičenie máme pre Teba k dispozícii v našom štúdiu – podložky, deky aj vodu. Takže stačí ak si vezmeš iba pohodlné oblečenie, prípadne uterák do sprchy. Nie je potrebná ani špeciálna obuv, pretože cvičíme naboso alebo v ponožkách.

Existujú nejaké vekové obmedzenia?

Lekcie power jogy sú zostavené pre dospelú populáciu. Detské telo sa pri cvičení správa inak ako dospelé (má iný svalový tonus, iný rozsah pohyblivosti atď.), preto by nebolo vhodné s deťmi navštevovať lekcie power jogy.

Inštruktorky: