Gravid joga

Gravid joga

V prvom rade gratulujeme a prajeme ti, aby všetko prebehlo bez problémov a aby si si toto obdobie naplno vychutnala 🙂

Veľmi sa tešíme, že si budeš môcť prísť k nám oddýchnuť na lekciu Gravid jogy. Ak tvoje tehotenstvo prebieha v poriadku a doktor ti cvičenie odsúhlasí, budeme sa na teba tešiť každý piatok o 16:30.

Čo môžem od tejto lekcie čakať?

Po celom týždni si na našej lekcii Gravid jogy užiješ čas pre seba, príjemne sa uvoľníš a ponaťahuješ. Posilníme svaly panvového dna, uvoľníme od bolestí chrbta, cvičením budeme regulovať krvný tlak, zlepšíme krvný obeh, podporíme trávenie, zároveň posilníme telo a dodáme mu flexibilitu, a v neposlednom rade načerpáš novú energiu a na záver lekcie úžasne zrelaxuješ.

Čo si mám na lekciu priniesť?

Všetko pre príjemné cvičenie máme pre teba k dispozícii v našom štúdiu – podložky, deky, relaxačnú stoličku, bloky aj vodu. Takže stačí, ak si vezmeš iba pohodlné oblečenie, prípadne uterák do sprchy. Nie je potrebná ani špeciálna obuv, pretože cvičíme naboso alebo v ponožkách.

Kedy je vhodné cvičiť Gravid jogu?

Pred cvičením je nevyhnutné poradiť sa so svojím gynekológom. V prípade predchádzajúceho potratu alebo vážnejšieho zranenia sa cvičenie v tehotenstve neodporúča. Ak pred tehotenstvom budúca mamička pravidelne cvičila, môže v cvičení pokračovať, inak sa odporúča začať cvičiť až po 15. týždni tehotenstva. Odporúča sa vynechať cvičenie v 11. – 13. týždni, kedy je riziko spontánnych potratov najväčšie.

Inštruktorky: